ART / Oil paintings / Oil painting 11876026
nr 1187 6026
Lars Norrman
(1915-1979), Sverige
Lars Norrman (1915-1979), Sweden. Två Kvinnor, Japan, signed. Olja på pannå, 51x73,
OIL PAINTING, Två Kvinnor, Japan, signerad. Olja på pannå, 51x73
Lars Norrman, born 1915, dead 1979, Swedish painter, and draughtsman.
8000
SEK 6200
Monday May 28 2018
at 18:28:55
10/5 07:19:08
6.000 kr
13/5 14:15:33
- Klassiska
May 28
Klassiska
Read more about Klassiska
Lars Norrman
Read more about Lars Norrman